O NAS

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości urządzenia dla systemów zasilania off-grid oraz hybrydowych on-grid dla użytkowników profesjonalnych i indywidualnych. Produkty znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowych, budynkach mieszalnych, przy zasilaniu urządzeń technicznych, jachtów i innych pojazdów. Asortyment OFF-GRID.SHOP to bogata paleta innowacyjnych rozwiązań sprawdzających się w najtrudniejszych warunkach – od Afryki po oba bieguny –  dla wszystkich ceniących odnawialne źródła energii i ochronę środowiska. Nasi klienci otrzymują systemy magazynowania energii indywidualnie dopasowane do potrzeb, wymagań związanych z miejscem, wielkością i sposobem użytkowania systemu, personalizowane  już na etapie projektowania.

Na rynku instalacji elektrycznych i teletechnicznych działamy niemal dwie dekady. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek: Victron Energy, Morningstar Corporation, Leading Eadge, Eclectic Energy, Silent Wind, Solbian Energie Alternative Srl, XDisc i Rolls. Zapewniamy serwis i wsparcie techniczne  na wszystkich etapach przygotowania, realizacji i użytkowania inwestycji. Oferujemy systemy montażowe, przewody  i wszystkie akcesoria instalacyjne niezbędne do wykonania kompletnej instalacji.

NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ? ZADZWOŃ LUB ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.

Na stronie www.selfenergy.pl znajdują się opisy urządzeń i rozwiązań systemów niedostępnych w  OFF-GRID.SHOP. Jeżeli nie znalazłeś tu produktu, którego szukasz zadzwoń do nas lub odwieź stronę selfenergy.pl. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł żyć bez sieci.

Kontakt

SOLTECH SERVICE
NIP 8941035874, REGON 930801421